Tel:
Çin Tutco Elektrik Kanal Isıtıcı Üretici
Changshu Flex-Tek Thermal Fluid Systems Manufacturer Co., Ltd.
Changshu Flex-Tek Termal Akışkan Sistemleri Üretici Co, Ltd

Ana sayfa ÜrünlerGıda Isıtıcı Isıtma Elemanı

Yüksek Verimli Gıda Isıtıcı Isıtma Elemanı 220V Alüminyum Levha Malzemesi

Yüksek Verimli Gıda Isıtıcı Isıtma Elemanı 220V Alüminyum Levha Malzemesi

  • High Efficient Food Warmer Heating Element 220V Aluminum Plate Material
  • High Efficient Food Warmer Heating Element 220V Aluminum Plate Material
  • High Efficient Food Warmer Heating Element 220V Aluminum Plate Material
  • High Efficient Food Warmer Heating Element 220V Aluminum Plate Material
  • High Efficient Food Warmer Heating Element 220V Aluminum Plate Material
 • High Efficient Food Warmer Heating Element 220V Aluminum Plate Material

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Tutco
  Sertifika: UL
  Model numarası: 120V-480V

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: Ambalaj dışa aktarma
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Ürün: Silikon, boru, folyo ısıtıcı Malzeme: Alüminyum levha
  Gerilim: 220V Hayat: ≥4years
  Garanti: 18 ay Sertifika: UL

  UL Gıda hazırlama Gıda Isıtıcı Kabine Isıtıcı Isıtıcı Elemanı

  Tutco, UL ile taşınan tüm ürünler için gıda ısıtma dolabı için ısıtıcı çeşitleri tasarlar ve üretir.

  Kabin Dolabı Faydaları

  İki temel gıda tutma kabini avantajı vardır. Bunlar “gıda güvenliği” ve “operasyon verimliliği” dir.

  Besin Güvenliği

  Çok uzun süre güvensiz bir sıcaklıkta tutulan yiyecekler, patojenlerin büyümesini hızlandıracaktır. Bakteriler ve virüsler, gıdalarda 2 saat içinde ve hatta sıcak havalarda daha hızlı büyüyebilirler. CDC, 'Yetersiz Bekleme Sıcaklıkları'nı, gıda kaynaklı hastalıklardan sorumlu 5 risk faktöründen biri olarak tanımlar. Gıda güvenliğinin üç temel ilkesinden biri Zaman ve Sıcaklık Kontrolü'ne adanmıştır. Diğer ikisi ise Hijyen ve Çapraz bulaşmadır. ABD'de yılda yaklaşık 3,000 kişi gıda kaynaklı hastalıktan ölüyor. Ulusal Restoran Derneği, bir gıda kaynaklı hastalık olayı için bir restoranın ortalama maliyetinin 75.000 $ olduğu tahmininde bulunmuştur.

  Sıcaklık Tehlikesi Bölgesi

  Güvenli olmayan sıcaklık aralığı Sıcaklık Tehlikesi Bölgesi olarak bilinir ve 70ºF ile 125ºF arasında meydana gelen en hızlı patojen büyümesi ile 41ºF ila 135ºF arasında değişir. Saatler boyunca bir bakteri binlerce kişiye büyüyebilir. FDA Gıda Kodu, tehlike bölgesinde toplam 4 saatten fazla olmamasını tavsiye etmektedir. İstisnalar arasında, patojenlerin yaşayabileceği, ancak çoğunun çoğalmadığı kuru krakerler gibi şeyler vardır.

  Isıtma dolapları, ekmek ve hamur işleri için hamurun hazırlanması gibi özel bir işlem gerekmedikçe, yiyecekleri ~ 140-141ºF'de tutar. Bir ısıtma dolabının yardımıyla, zaman ve sıcaklık yüksek derecede kontrol edilebilir. Kaliteli bir ısı kaynağı ve kontrol mekanizması güvenilir güvenli sonuçların anahtarıdır.

  Verimli Üretim

  Önceden yemek hazırlayabilen bir şef, büyük yemeklerde daha lezzetli yemekler servis edebilir. Eğer 11:00 ile 14:00 arasında büyük bir acele bekliyorsanız, bir sürü ön hazırlık yapıp kaliteyi kaybetmeden yiyecekleri tutabiliyorsanız muazzam bir tasarruf söz konusudur. Gıda atıklarından tasarruf edersiniz, üretim verimliliğinden tasarruf edersiniz ve daha fazla sayıda aç insanlara para harcarsınız. Sıcaklık kontrollü dolaplar üretim esnekliği sağlar. 300 misafire hitap eden bir etkinlik için yemek pişiren hatlar, o kadar çok yiyeceği tek seferde dışarıda pompalamakta ve verimli bir şekilde masalarda elde etmeyi zor bulacaktır. Tutma dolapları üretim ekibine erken bir başlangıç ​​veriyor. Bu ilk yiyecek hazırlandığında, dolaplar ek gıda üretimi için izin veren fırınları ve sobaları serbest bırakır. Mobil dolaplar, daha önce hazırlanmış yiyecekleri daha rahat bir yere taşımak ve son yemek teslimatını daha hızlı yapmak için mükemmeldir. Tüm bunlar, servis hızı, kullanım kolaylığı, sıcaklık ve güvenlik hizmetlerinde yardımcı olmak için yapılmıştır.

  Standart Dolaplar, Varyasyonlar ve Kombinasyonlar

  Standart tam boy dolabınız 1200 ila 1500 watt. Sağlanan ısının tipi ya hava veya radyanttır. Isıtma elemanı üst veya alttadır ve havayı hareket ettirmek için bir fan veya çapraz akışlı üfleyici içerebilir. Kanal kanalları, daha büyük sıcaklık uyumluluğuna daha kesin bir şekilde ulaşan sıcak hava sağlamak için kullanılabilir. Isıtılmış sudan gelen nem ayrıca kabin ortamına ısı getirecektir.

  Her birinin kendine has özellikleri ve avantajları olan farklı tiplerde Kabinler bulunmaktadır. Bunların birçoğu, tipik tutma kabininize ve ünitelerin kullanışlılığını arttıran başka bir özelliğe göre 2'si 1 arada cihaz kombinasyonlarıdır.

  Pişir ve bekle

  Bir Aşçı ve Bekletme Dolabı, bir gün önce hazırlamanızı ve yemeğin bir gece pişirmesini ve beklemesini sağlar. Çoğu ünitede, üniteyi otomatik olarak pişirme sıcaklığından tutuşma sıcaklığına geçiren hassas bir iç sıcaklığı ölçmek için bir prob içine girebilirsiniz. Bu, birçok mutfak için çok önemli bir ekipman parçasıdır. Bazı işlemler cihazdan çıkar ve sadece temizlemek için kapatır.

  Isıtmalı Ziyafet

  Isıtmalı Ziyafet Kabinleri, sağlam tekerlekler ve birimleri daha manevra yapabilen büyük tutamaklar da dahil olmak üzere ağır iş yapılarına sahiptir. Kapasite genellikle tutabileceği kapalı plakaların sayısıyla ölçülür. 96, 128, 144, 180, 192 ve 200 ortak plaka kapasiteleridir. Ziyafet Kabinleri elektrikli ısıtıcıları kullanır, ancak bazı modellerde konserve yakıt ısıtma seçeneği bulunur, böylece elektrik prizinden çıkarılıp yeniden konumlandırılabilir. Sunulan özellikler arasında talimatlar ve etiketleme için beyaz tahtalar ve panolar bulunmaktadır.

  Kurumsal Holding

  Kurumsal modeller sağlam ve çoğu zaman özelleştirilebilir. Bu okul kafeteryaları, kongre merkezleri, büyük ziyafet salonları, catering hizmetleri ve hastaneler gibi büyük operasyonlar için tasarlanmış ağır hizmet ekipmanıdır.

  Düzeltme Holding

  Dayanıklı olması ve kolayca ayrılmaması için özel olarak tasarlanmıştır. Normalde vidalanabilecek herhangi bir şey ya kaynaklanır ya da özel aletler olmaksızın çıkarılması zor olan geleneksel olmayan kurcalamaya karşı dayanıklı bir güvenlik donanımına sahiptir. Elektrik bileşenleri ve kontroller, erişimlerini zorlaştırmak için ek kaplamalara sahiptir. Bir veya daha fazla kapı kilitleme mekanizması yaygındır. Bazı birimler düzeltme tepsilerini tutacak şekilde tasarlanmıştır. Yiyecekleri uzak bir yerden düzenli olarak taşıyan ünitelerde kapıları emniyete almak için ek ağır yük taşıma donanımı eklenebilir.

  Pizza Holding

  Pizzalar 160-180ºF arasında düşük nemde tutulur. Bir pizza kutusunda ise, bunlar ~ 180ºF'de sıfır nemde tutulur. Dolaplar arası geçiş, üretim hattından üretim sayacına kadar üretim akışına yardımcı olan popüler seçeneklerdir. Mutfaklar için daha yüksek kapasiteli modeller, modele bağlı olarak kutu, çanta ve / veya tavaya uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. Mutfakta ve tezgah üstü modellerde daha küçük versiyonlar bulunabilir. Büyük ve küçük pizza dolapları genellikle promosyon vinil pazarlama paketleri ile dekore edilmiştir.

  Holding ve Ekran

  Bekletme ve sergileme amaçlı dolaplar Ekran Kutuları olarak anılır ve bazı durumlarda Merchandising Kabinleri olarak adlandırılabilir. Görüntülemek için 3 veya daha fazla tarafta pencereleri olacak. Bazı üniteler, ürün boyunca eşit sıcaklıkların korunmasına yardımcı olan döner bir döner pizza tepsisi kullanır.

  Modüler Holding

  Bunlar, bir veya daha fazla gıda tutucu kutusu veya tavaya sahip daha küçük istiflenebilir tutma üniteleridir. Genellikle, son montajdan önce pişmiş yiyecekleri tutan bir tezgah veya rafta otururlar. Kahvaltı kahvelerinizi yapmadan önce, yerel kahvehane zincirinde sosis ve yumurta köftesi çekerek bu birimlerden bir tanesine yiyecek montajcısına şahit olmuş olabilirsiniz. Gıda kutuları tek bir girişe sahip olabilir veya bir geçiş tasarımına sahip olabilir. Sıcak hava, bir folyo ya da esnek bir yüzey ısıtıcısından ısı ya da tamamen özel bir yaklaşımla ısı yayılarak, bir yandan üflemeli bir üfleyici vasıtasıyla yandan üflenebilir.

  Rulo Raflar

  Rulo fırın rafları, özel olarak tasarlanmış fırınlara ve tutma kabinlerine uyacak şekilde tasarlanmıştır. Yiyecekleri fırına sürün ve daha sonra pişirdiğiniz zaman fırından çıkarıp bir tutucu kabine verin. Isıyı tutabilen özel tekerlekler kullanılır. Kapaklı yemek tabaklarını tutmak için yapılan rulo raflar, gıda ile yüklenebilir ve servis zamanına kadar tutucu kabin içine konulabilir.

  Sıcak Yemek Taşımacılığı

  Ulaşım için özel olarak üretilen üniteler, mobil catering ve uzak mutfak tesisini kullanan bir kuruma teslim için kullanılmaktadır. Dayanıklılığı, büyük tekerlekleri, mandalları, gömme kolları, tamponları ve güvenli tepsi bağlantı parçalarını düşünün. Bazı birimlerde, vantilatör dolaşırken sıcak havayı ısıtmak için bir batarya vardır.

  Prova

  Bir Prova dolabı (Prova Kutusu da denir) özellikle ekmek ve hamur işleri için tasarlanmıştır. Daha düşük sıcaklıklarda yaklaşık 75-120ºF arasında ısınırlar ve tutunurlar. Nem kontrolü% 70-90 arasında bir yerde olacaktır.

  Hamur, pişirmeden önce bu sıcak nemli ortamda daha eşit bir şekilde yükselir. Nem, manüel olarak yerleştirilmiş bir su tavasından veya ünitenin metal bir plaka gibi sıcak bir yüzeye nemlendirilmesine / püskürtülmesine izin veren bir su kaynağına bağlanmasıyla elde edilebilir. Bazı sahipler bir su filtresi ekler.

  Prooförler termal olarak yalıtılmış ve tipik olarak çevre bütünlüğü sağlamak için hava üflenir. Zaman zaman hava akışı yönünü otomatik olarak tersine çevirmek, işlem boyunca daha fazla düzgünlük sağlayabilir.

  Proofer Combo Holding

  Bu kombo dolaplar, aynı ekipmanla çok yönlülük sağlar ve mutfakta yer tasarrufu sağlar. Bu ünitedeki ısıtma sistemi ve bileşenleri daha fazla sıcaklık kontrolü aralığını sağlamak için tasarlanmıştır. Hamur, prova için içeri girer. Sonra dışarı çıkıyor ve fırına giriyor. Daha sonra tutmak için aynı üniteye geri dönün.

  Retarder Proofer Combo

  Bu başka bir zaman ve emek tasarrufu sağlayan birleşim birimidir, ancak bu durumda soğuk depolamayı ısıtılmış depolama ile nem kontrollü bir ortamda birleştiriyoruz. Fermente gıdalar 'geciktirilebilir', yani maya aktivitesi yavaşlar. Bu, hamurun bir süre depolanmasına izin verir. Geciktirici ayrıca mayalama işleminin hassas kontrolünü sunar.

  Geciktirici proofer cihazı, bir gece veya birkaç gün boyunca çalışacak şekilde ayarlanabilir. Dolabın geciktirici yönü hamurun soğutulmasına izin verir ancak tipik bir buzdolabından biraz daha yüksek bir sıcaklıkta bekletilir. Bazı hamur tipleri için bu biraz daha yüksek sıcaklık tercih edilir. Sourdough tarifleri genellikle geciktirme işleminden yararlanır.

  İlk soğuk depolama aşamasında hava akışı minimum seviyede olacak, ancak prova sırasında alınacaktır. Operatör, prova basmaya başladığında üniteyi anlatmak için bir zamanlayıcı ayarlar. Ürün operatör ayarına bağlı olarak fırında hazır olacaktır. Geciktiriciler, donmuş hamurun çözülmesinde de kullanılabilir.

  Fırın Proofer Combo

  Prova işlemi daha düşük bir sıcaklıkta (~ 120ºF) olurken, pişirme işlemi çok daha yüksek olacaktır (350ºF - 450ºF). Pişirme sıcaklıkları, pişirme işlemi sırasında meydana gelen iki ana olay, gaz hücrelerinin genleşmesi ve glutenin koagülasyonu ve nişastanın jelatinleştirilmesi ile belirlenir. Sıcaklık, kullanılan malzemelere ve hamurun 'zenginliğine' bağlı olacaktır. Yalın hamur daha yüksek sıcaklıklarda pişer.

  Retarder Proofer Fırın Combo

  Nihai all-in-one. Sıcaklık aralığı 50-600ºF'ye yakın bir yerde olacaktır.

  Diğer Dolaplar

  Talaşlı ısıtıcı, çekilebilen ısıtıcı ve ticari dolaplar da dahil olmak üzere diğer formlarda gıda tutulabilir. Kuyulara hizmet etmek, onların altında yatan ısınma dolaplarına sahip olabilir. Yemek teslimatı veya oda servisi arabaları, bir mobil ısıtma dolabı içerebilir veya gerçekte olabilir.

  Isıtma dolapları en çok yiyecek servisinde kullanılır, ancak diğer endüstrilerde de yerlerini bulurlar. Bir sağlık ortamında, öncelikle sıvıları, solüsyonları, battaniyeleri ve havluları ısıtıyoruz. Bu birimler, genellikle yalnızca sağlık sektörüne satılan şirketler tarafından satılmaktadır. Isıtma dolapları hastanelerde, aile hekimliğinde, fizik tedavi, masaj, salon ve spalarda kullanılır.

  İletişim bilgileri
  Changshu Flex-Tek Thermal Fluid Systems Manufacturer Co., Ltd.

  İlgili kişi: GXU

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Changshu Flex-Tek Thermal Fluid Systems Manufacturer Co., Ltd.
  7 Fabrika Binası, Maqiao Sanayi Meydanı, CEDZ, Jiangsu Çin
  Tel:86-512-52267502
  Privacy Policy Çin iyi kalite Tutco Electric Duct Heater Tedarikçi. Copyright © 2017 - 2019 tutcoheaters.com. All Rights Reserved.