Tel:
Çin Tutco Elektrik Kanal Isıtıcı Üretici
Changshu Flex-Tek Thermal Fluid Systems Manufacturer Co., Ltd.
Changshu Flex-Tek Termal Akışkan Sistemleri Üretici Co, Ltd

Ana sayfa ÜrünlerGıda Isıtıcı Isıtma Elemanı

110V 220V1000W Açık Gıda Isıtıcı, Gıda Isıtıcıları İçin Elektrikli Isıtma Elemanları

110V 220V1000W Açık Gıda Isıtıcı, Gıda Isıtıcıları İçin Elektrikli Isıtma Elemanları

  • 110V 220V1000W Outdoor Food Heater , Electric Heating Elements For Food Warmers
  • 110V 220V1000W Outdoor Food Heater , Electric Heating Elements For Food Warmers
 • 110V 220V1000W Outdoor Food Heater , Electric Heating Elements For Food Warmers

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Tutco
  Sertifika: UL
  Model numarası: 120V-480V

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: Ambalaj dışa aktarma
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Ürün: Silikon, boru, folyo ısıtıcı Malzeme: Alüminyum levha
  Çalışma sıcaklığı: Maksimum 750ºG. Gerilim: 2507
  Hayat: ≥4years Sertifika: UL
  Vurgulamak:

  delivery bag heating element

  ,

  pizza bag heating element

  110 V 220V1000W Özel Elektrikli gıda ısıtma / ısıtıcı elemanı UL

  Kabin Dolabı Faydaları

  İki temel gıda tutma kabini avantajı vardır. Bunlar “gıda güvenliği” ve “operasyon verimliliği” dir.

  Besin Güvenliği

  Çok uzun süre güvensiz bir sıcaklıkta tutulan yiyecekler, patojenlerin büyümesini hızlandıracaktır. Bakteriler ve virüsler, gıdalarda 2 saat içinde ve hatta sıcak havalarda daha hızlı büyüyebilirler. CDC, 'Yetersiz Bekleme Sıcaklıkları'nı, gıda kaynaklı hastalıklardan sorumlu 5 risk faktöründen biri olarak tanımlar. Gıda güvenliğinin üç temel ilkesinden biri Zaman ve Sıcaklık Kontrolü'ne adanmıştır. Diğer ikisi ise Hijyen ve Çapraz bulaşmadır. ABD'de yılda yaklaşık 3,000 kişi gıda kaynaklı hastalıktan ölüyor. Ulusal Restoran Derneği, bir gıda kaynaklı hastalık olayı için bir restoranın ortalama maliyetinin 75.000 $ olduğu tahmininde bulunmuştur.

  Verimli Üretim

  Önceden yemek hazırlayabilen bir şef, büyük yemeklerde daha lezzetli yemekler servis edebilir. Eğer 11:00 ile 14:00 arasında büyük bir acele bekliyorsanız, bir sürü ön hazırlık yapıp kaliteyi kaybetmeden yiyecekleri tutabiliyorsanız muazzam bir tasarruf söz konusudur. Gıda atıklarından tasarruf edersiniz, üretim verimliliğinden tasarruf edersiniz ve daha fazla sayıda aç insanlara para harcarsınız. Sıcaklık kontrollü dolaplar üretim esnekliği sağlar. 300 misafire hitap eden bir etkinlik için yemek pişiren hatlar, o kadar çok yiyeceği tek seferde dışarıda pompalamakta ve verimli bir şekilde masalarda elde etmeyi zor bulacaktır. Tutma dolapları üretim ekibine erken bir başlangıç ​​veriyor. Bu ilk yiyecek hazırlandığında, dolaplar ek gıda üretimi için izin veren fırınları ve sobaları serbest bırakır. Mobil dolaplar, daha önce hazırlanmış yiyecekleri daha rahat bir yere taşımak ve son yemek teslimatını daha hızlı yapmak için mükemmeldir. Tüm bunlar, servis hızı, kullanım kolaylığı, sıcaklık ve güvenlik hizmetlerinde yardımcı olmak için yapılmıştır.

  Talaşlı ısıtıcı, çekme ısıtıcıları ve ticari dolaplar da dahil olmak üzere her türlü gıdada gıda tutulabilir. Kuyulara hizmet etmek, onların altında yatan ısınma dolaplarına sahip olabilir. Yemek teslimatı veya oda servisi arabaları, bir mobil ısıtma dolabı içerebilir veya gerçekte olabilir.

  Isıtma dolapları en çok yiyecek servisinde kullanılır, ancak diğer endüstrilerde de yerlerini bulurlar. Bir sağlık ortamında, öncelikle sıvıları, solüsyonları, battaniyeleri ve havluları ısıtıyoruz. Bu birimler, genellikle yalnızca sağlık sektörüne satılan şirketler tarafından satılmaktadır. Isıtma dolapları hastanelerde, aile hekimliğinde, fizik tedavi, masaj, salon ve spalarda kullanılır.

  İletişim bilgileri
  Changshu Flex-Tek Thermal Fluid Systems Manufacturer Co., Ltd.

  İlgili kişi: GXU

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Changshu Flex-Tek Thermal Fluid Systems Manufacturer Co., Ltd.
  7 Fabrika Binası, Maqiao Sanayi Meydanı, CEDZ, Jiangsu Çin
  Tel:86-512-52267502
  Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Tutco Elektrik Kanal Isıtıcı Tedarikçi. © 2017 - 2020 tutcoheaters.com. All Rights Reserved.